501 534 248

b_strach@wp.pl

  • tworzywa sztucze
  • produkcja z tworzywa sztucznego
produkcja elementów

Oferta przetwórstwa tworzyw

Główną działalnością firmy jest przetwórstwo tworzyw sztucznych metodą wtrysku.
Park maszyn obejmuje nowe maszyny, renomowanej niemieckiej firmy Krauss Maffei.
Dzięki nowym urządzeniom oferujemy klientowi wyrób najwyższej jakości, spełniający jego oczekiwania.
W naszym parku maszyn znajdują się wtryskarki o sile zamknięcia od 130 do 160 ton.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, oraz dopasowując się do jego potrzeb nasza firma chętnie wyposaża swój park maszyn o nowe urządzenia.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji, w przypadku chęci wtrysku na własnych formach, jak również obejmiemy nad państwem opiekę w przypadku chęci stworzenia produktu „od zera”.
Zajmujemy się produkcją nowych elementów z tworzyw sztucznych na zlecenie Klienta. Elementy przez nas produkowane są wykonane przy zachowaniu wyśrubowanych norm jakości, dzięki czemu bez problemu jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom. Produkty z tworzyw sztucznych z naszej firmy to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy szukają najlepszej jakości przy przystępnej cenie. Przetwarzamy różnego rodzaju tworzywa sztuczne - jeżeli nie wiesz, czy będziemy w stanie wykonać jakieś zlecenie, możesz być właściwie pewny, że tak. Skontaktuj się z nami i zapytaj!
Pomożemy w wykonaniu pożądanego modelu detalu, a w przypadku chęci jego seryjnej produkcji również w stworzeniu formy wtryskowej, którą będziemy dla Państwa eksploatować.
Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, uwzględniając wszystkie jego potrzeby i wymagania, jednocześnie zachowując konkurencyjne ceny.
Przetwarzamy tworzywa takie jak: PP, PE, PS, PC, ABS, POM, PA oraz ich pochodne. Również z domieszkami włókien, uniepalniaczy itp.

s

Firma Jeż @ 2014 - Przetwórstwo tworzyw sztucznych | Wszystkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Internet-media.pl

Czesława Boratyńskiego 9
30-498 Kraków

tel. 501 534 248
email: b_strach@wp.pl